Sterylizacja

Myjka ultradźwiękowa CD - 4820

Myjka ultradźwiękowa CD – 4820


Myjka ultradźwiękowa CD – 4820

Dzięki swoim dużej mocy umożliwia bardzo dobre oczyszczenie przedmiotów bardzo zabrudzonych, nawet mechanicznych. Idealna do czyszczenia stali szlachetnych, narzędzi stomatologicznych (lekarskich), okularów, biżuterii, czyszczenia pieczątek, elektroniki (także płytek) a nawet protez.

 

 

 

 

 

 

 

ulotka Autoklaw SW 2011

ulotka Autoklaw SW 2011


Autoklaw STERN WEBER 17

Użycie najlepszych materiałów i zastosowanie inowacyjnych technologii sprawia, że autoklawy STERN WEBER są podstawowym narzędziem pracy. Opatentowany, mocny generator umożliwia wytwarzanie wysokiej jakości pary nasyconej. Dzięki hydraulicznemu systemowi i pompie próżniowej cykl sterylizacji jest krótki i efektywny, co w rezultacie wpływa na oszczędność wody. Szybkość przeprowadzania cyklu oraz zmniejszone zużycie wody gwarantują wysoką efektywność i bezpieczeństwo procesu sterylizacji. Jedenaście cykli roboczych uruchamianych bez zbędnego oczekiwania, przechodzenie do funkcji oczekiwania Stand-by po zakończeniu cyklu, czy też funkcja automatycznego wyłączania urządzenia świadczą o dużej elastyczności autoklawów STERN WEBER oraz upoważniają do nazwania ich praktycznymi i oszczędnymi.

 

 

 

Assistina

Assistina 301 plus


 Assistina 301 plus

Prawidłowe czyszczenie i konserwacja olejem serwisowym są warunkiem nienagannego funkcjonowania i długiej żywotności końcówek i powietrznych mikrosilników stomatologicznych. Zautomatyzowany proces konserwacji odznacza się niewątpliwymi zaletami. Jest prosty, bezpieczny i ekonomiczny. Assistina 301 plus to napędzane powietrzem narzędzie do konserwacji takich instrumentów jak: prostnice i kątnice, turbiny ,silniki powietrzne , skalery powietrzne.

Brak możliwości komentowania